Laikçiler yetmezmiş gibi bu kez de Cübbeli Ahmet İmam Hatiplerin varlığından rahatsız oldu

Cübbeli Ahmet tıpkı FETÖ gibi İmam Hatip ve İlahiyatların artması ile milletin kendilerine öğrenci vermemesi, bu okullarda okuyan çocukların bilgi ve donanımca medreselerin fevkinden daha iyi eğitim almalarına bağlı tarikatlara tevessül etmemeleri üzerine kapanması yönünde açıklamalar yaptı. FETÖ'de 28 Şubat'ta Cübbeli Ahmet gibi İmam Hatiplerin kapatılmasına çanak tutmuş, kapanan İmam Hatipler sonrasında din eğitimi alması adına millet çocuklarını yüksek meblağlar ödeyerek Fetullah Gülen'e teslim etmişlerdi. Yani Cübbeli Ahmet'in amacı eğitimden ziyade para ve tarikata adam devşirmek...

Laikçiler yetmezmiş gibi bu kez de Cübbeli Ahmet İmam Hatiplerin varlığından rahatsız oldu

Cübbeli Ahmet tıpkı FETÖ gibi İmam Hatip ve İlahiyatların artması ile milletin kendilerine öğrenci vermemesi, bu okullarda okuyan çocukların bilgi ve donanımca medreselerin fevkinden daha iyi eğitim almalarına bağlı tarikatlara tevessül etmemeleri üzerine kapanması yönünde açıklamalar yaptı. FETÖ'de 28 Şubat'ta Cübbeli Ahmet gibi İmam Hatiplerin kapatılmasına çanak tutmuş, kapanan İmam Hatipler sonrasında din eğitimi alması adına millet çocuklarını yüksek meblağlar ödeyerek Fetullah Gülen'e teslim etmişlerdi. Yani Cübbeli Ahmet'in amacı eğitimden ziyade para ve tarikata adam devşirmek...

27 Haziran 2019 Perşembe 16:39
Laikçiler yetmezmiş gibi bu kez de Cübbeli Ahmet İmam Hatiplerin varlığından rahatsız oldu
banner310

Seçim öncesi AK Parti’nin kaybedeceğini anlayan Cübbeli Ahmet’in OdaTv’ye verdiği röportajın planladığı şekilde artçı şokları kesilmeden gelmeye devam ediyor..

OdaTV’de rejime ve laikliğe olan bağlılığını ifade eden Cübbeli Ahmet aradan geçen bir gün sonrasında kendi sosyal medya hesabından İmam Hatiplerin kapatılması gerektiğine dair açıklamalarda bulundu.
 

CÜBBELİ AHMET'İN EĞİTİM UZMANI OLDUĞUNU ÖĞRENEN KAMUOYU ŞAŞKIN!

İlkokul bile okumadığı ile övünen Cübbeli Ahmet meğer eğitim uzmanı imiş de bizim haberimiz yokmuş.

Eğitim uzmanı Cübbeli Ahmet, “Söylentiden ibaret olan deizm ve kaybedilen İstanbul seçimleri” üzerinden yaptığı analizlerle İmam Hatiplerin kapatılması gerektiğini savunması yıllarca bu alanda anket ve araştırma yapan Eğitimcileri dahi kıskandırdı.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Yüksek Öğretim Kurumuna tavsiyemiz bundan sonraki eğitimin kalitesini arttırma adına yapacakları tüm toplantılara Cübbeli Ahmet’i Eğitim Bilimci olarak davet etmeleridir. Cübbeli Ahmet’in katkısıyla yüksek ihtimal Türkiye İsmailağa’nın medreseleri gibi kaliteyi yakalayabilir, daha önce uzaya gönderdirilen, işe yaramaz uyduları uzaydan çekip kamyonculuk yapabilir, bu uğurda harcanan paraları da Çarşamba/Fatih Medreseleri açmakla devlet imkanları daha iyi değerlendirebilir.

Bilindiği gibi Cübbeli Ahmet daha önce NASA’nın uzay çalışmalarının da boş iş olduğunu iddia etmiş ama şu an tartışılmakta olan Patriot ve S400 savunma sistemlerinin aynı NASA çalışmaları kapsamında üretilen Amerikan ve Rus füzeleri olduğunu hesaba katmamıştı.

GÜÇ KAYBEDEN AK PARTİ'DEN DEMİR ALMA VAKTİ GELDİ

AK Partinin güç kaybetmeye başladığını gören Cübbeli Ahmet seçim öncesi OdaTV’ye gidip laikçilerin gönlünü eden Atatürk bağlamaları yaptı.

Seçim sonucunda hezimeti gören Cübbeli Ahmet rotayı laikçilerin arzularına uygun olarak İmam Hatiplerin kapatılması gerektiğine dair açıklamalarla sürdürdü.

Kabir azabından koruyan yanmaz kefen, penis için dua, peygamber saçının yıkandığı su, noel kutlama tehlikesine karşı risale, peygamberi rüyada gösteren terlik ve dua kitabı gibi umut pazarlamasıyla meşhur Cübbeli olaya tüccar kafasıyla yaklaşıp “kar etmeyen işletmenin kapatılması gerektiği”nden yola çıkarak İmam Hatiplerin kapatılması gerektiğini savundu.

Biz de Cübbeli’nin mantığı ile olaya baktık ve kapatılması gereken eğitim kurumlarından bir kısmını aşağıya çıkardık. Ve Cübbeliye buradan sorumuzu soruyoruz. Zarar eden, kazandırmayan hatta bir çoğunun tek bir öğrencisi dahi bulunmayan bu kadar kurum içinde neden İmam Hatipleri seçip özellikle kapatılmasını istedin? Ki İmam Hatipler aşağıdaki kurumların tamamından daha iyi durumda ve halkın teveccühü olan bir kurum iken..

Evet Cübbeli’nin mantığına göre zarar eden kurumlar:

 1. Meslek Liseleri
 2. Fizik
 3. Kimya
 4. Biyoloji
 5. Fizik Öğretmenliği
 6. Kimya Öğretmenliği
 7. Biyoloji Öğretmenliği
 8. Fen Bilgisi Öğretmenliği
 9. Arkeoloji
 10. Süt Teknolojileri
 11. Zooteknik
 12. Jeoloji Mühendisliği
 13. Kimya Mühendisliği
 14. Balıkçılık Mühendisliği
 15. Malzeme Mühendisliği
 16. Ağaç İşleri Mühendisliği
 17. Endüstri Mühendisliği
 18. Su ürünleri Mühendisliği
 19. Harita Mühendisliği
 20. Orman Mühendisliği
 21. Makine Mühendisliği
 22. Gıda Mühendisliği
 23. Jeofizik Mühendisliği
 24. Çevre Mühendisliği
 25. İşletme
 26. İstatistik
 27. Bilgi ve Belge Yönetimi
 28. Bilgisayar Bilimleri
 29. Astrofizik
 30. Bahçe Bitkileri
 31. Ekonomo
 32. Ekonometri
 33. Endüstriyel Tarım
 34. Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme
 35. Geleneksel Türk Sanatları
 36. İletişim Tasarımı
 37. İmalat Mühendisliği gibi onlarca eğitimle ilgili bölüm Cübbeli Ahmet’in kar etmeyen kuruluşları arasında sayılabilir.

Zarar eden kamu kurumlarına girecek olsanız bir bu kadar liste daha elde edersiniz. 2012’den bu güne devletin sattığı 220 kamu kurumu ve ortaklığı zarardan dolayı satılmış durumda.

Ama ne hikmetse ağzını açıp zarar eden kurumlar veya öğrencisi dahi olmayan eğitim bölümleri için tek kelime etmeyen Cübbeli Ahmet İmam Hatip konu olunca bir anda aslan kesilip kapatılmasını isteyebiliyor.

Gerekçe ne?

Ak Partiye oy çıkmamış ve sonuçta İstanbul seçimleri kaybedilmiş. 

Seçimlerin kaybedildiğinin birçok gerekçesini duyduk ama İmam Hatipler oy vermediği için kaybedildiğini de ilk kez duymuş olduk. Yüzde 75 gençlik AK Parti'ye oy vermemiş de bunun nedeni de içinde olan İmam Hatiplilermiş. 

Allah aşkına Cübbeli, İstanbul'da kaç İmam Hatip mezunu var ve bunun 8 milyon seçmen içindeki ağırlığı acaba ne?

Ne biliyorsun belki İmam Hatipliler oy verdi de AK Parti bu kadar oy aldı. İmam Hatipliler olmasa daha da dibi görmesi mümkün olabilirdi. 

Diğer gerekçe ise Deizm...

Konya'da bir grup öğretmenin ellerinde hiçbir istatistiki delil olmaksızın "İmam Hatiplerde bile deist öğrenci olduğu ve tedbir alınması gerektiğine dair açıklamayı" bilimsel açıklama sanan Cübbeli Ahmet fırsatçılık yapıp İmam Hatiplere sataşmakta gecikmedi.

Cübbeliye göre Deizm artmış... Kendi ifadesine göre en az Deist'te İmam Hatiplerde imiş...

İşin tuhafı en az Deist imam hatipte iken Cübbeli Ahmet "diğer okulları kapatıp tüm okulları İmam Hatibe çevirin" diyeceğine önce İmam Hatipleri kapatmakla işe başlıyor. 

Galiba tasavvufun adalet anlayışı bu...

Yani tasavvuf düşüncesine göre BEYNAMAZ fabrikasının işçileri her gün kazan kaldırıyor, çalışmıyor, zarar üzerine zarar ediyor. Bu fabrikanın çalışanlarının ne dinle ne imanla ne islam ve tasavvufla ilgili ne sorunları var ne  de kaygıları var. Vur patlasın çal oynasın... Tüm halk kendilerinden şikayetçi. Hepsi beynamaz, ayyaş, günahkar...

Bir yerde de İSLAM fabrikası var. Tüm çalışanları muntazaman işlerini yapıyor. Kar üzerine kar ediyorlar. İçlerinde bir kaç tanesi sadece namazlarını pek kılmıyor ama işleri düzgün onlarında. Bunlardan herkes memnun. Tüm halk kendilerini seviyor. Ama bu fabrikanın işçileri Vatikan'ın veliler ordusu tasavvufçuların gerçek yüzünü bilip ne fabrikaya tarikatçıları yanaştırıyor ne de dönüp bakıyorlar. 

Bu iki fabrikanın yıl sonunda kar zarar hesapları yapılacak. Kar zarar hesaplarına bakan muhasebe/maliyecimiz tarikatçı... Hesaplar sonunda bizim tarikatçı karar veriyor: "İSLAM fabrikasını kapatın." 

Neden?

"İçlerinde bir kaç namazını aksatan var..."

"Aman efendim arasıra namaz aksatmış öbür fabrika zarar üstüne zarar ediyor. Çalışanlarında her mel'anet var." 

"Kesin sesinizi ben karar verdim kapanacak!"

Bunu ne zaman der tarikatçı biliyor musunuz? FETÖ'nün darbede başarılı olduğu an... Saray ve orduya sahip olduğu, gücü elinde tuttuğu an... Kapamakla da kalmaz besmele çekip FETÖ ve IŞİD gibi bir de Allah adına İSLAM fabrikasının çalışanlarını kıtır kıtır doğrar mı doğrar...

Olur mu öyle şey demeyin! Tesettürlü olduğu halde pantalon giyen kadını cehennemlik, kadının kardeşini babasını "deyyus" ilan eden güç eline geçtiğinde ne yapmaz..!

Güç elinde yoksa tarikatçı sadece ulu orta çemkirir durur. Bol bol mide bulandırır. Bir o kapıya kuyruk sallar bir bu kapıya... Sosyal medyadan küfreder, hakaretler savunur. Koyabilirse devreye, adamını bulur işinden ekmeğinden eder. Yapabilirse tetikçi ile korkutur. Fırsat bulursa İsmailağa ile FETÖ'nün faili meçhulleri gibi adamı ortadan kaldırır.

ASIL DEİST VE ATEİST TARİKATLARDAN ÇIKIYOR

Oysa yapılan araştırmalarda deist ve ateistlerin özellikle İsmailağa cemaati gibi tarikatçı grupların elinde yetişen çocuklarda görüldüğü daha önce kamuoyuna yansımıştı. 

Pedegojik formasyon ve bilimsel/güncel bilgiden yoksun medrese öğreticilerinin elinde yetişen çocuklar gerçek hayatta hurafelerin aklı ve bilime aykırı  olduğunu görünce hızla deizme oradan da çevre dek gelirse ateizme kayıyor.

Kaynak: DiNiHABER.C0M / Özel İçerik

Son Güncelleme: 30.06.2019 21:13
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ALLAH CC BELANIZI VERSİN 2019-06-27 20:16:45

ALLAH CC BELANIN ACININ IZDIRABIN BİN TÜRLÜSÜNÜ KIYMETLİ SİTENİZ ,ÇALIŞANLARI VE DESTEKLEYENLERİNE VERSİN.AMİN YA MUİN.
ADMİNİN YORUMU: ADAM MİLLETİN GÖZ BEBEĞİ KUR'AN VE PEYGAMBERİN ANLATILDIĞI ÜMMETİN GIPTA İLE BAKTIĞI OKULLARIN KAPATILMASINI İSTİYOR VE BİZ BUNU HABER YAPINCA BEDDUAYA MÜSTAHAK OLUYORUZ. ALLAH SİZE AKIL VERSİN.... GÜZEL TEMENNİLERİN İÇİN TŞKR.

Misafir Avatar
Nesya 2019-06-29 07:32:17

Bela okuma sana doner

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
pirifani 2019-06-27 23:15:56 @ALLAH CC BELANIZI VERSİN

onun meselesi milletin ateist deist olmasi degil zira milletin ateist deist ve de munafik olmasinda en buyuk pay kendisi ve kendisiyle ayni cizgide bulunan diger cemaatlerdir.onun asil meslesi imam hatib ve ilahiyat okuyan kisinin kendilerine murit olma salakliginda bulunmayacagidir.sonradan ve maksatli olarak ilahiyata sizanlarsa ayri bir meseledir.tarikat ve cemaat baglisi ilahiyatcilardan islami iliimlere yaptiklari adam akilli bir calisma gordunuzse soyleyin de biz de bilelim.

Beğenmedim! (2)
Avatar
pirifani 2019-06-27 23:11:14

tarih boyunca medreselerden cok sayida dinsiz ve zindik cikmistir.bugun ilahiyat hocalarinin savundugu fikirleri tarih boyunca klasik egitim gormus olan bircok ulema da dillendirmistir.kaldi ki deizm ve ateizmin turkiye ve diger islam beldelerindeki en onemli kaynagi geleneksel din egitimi ve anlayisidir.bu kisinin bunu bilmiyor olmasi dusunulemeyecegi icin tek ihtimal kasitli oldugudur.ilahiyatlara karsi oldugu kadar uzay arastirmalarini da hafife alan ve kendi cahil muritlerini gulduren ve cok onemli seylermis izlenimi vererek somuren bu kisinin ne kadar edepsiz utanmaz ve yuzu kizarmaz bir yalanci oldugunu anlamak icin konusmalarini seyretmek akli selim sahibi herkes icin yeterlidir. eger cubbelinin anllattigi islam ise ben musluman degilim diyen cok insan gorduk.bunlar ancak kendi ahmak takipcilerini ve islam dusmanliginda kasarlanmis ruh hastalarini memnun ederler.turan dursun ve benzerlerinin abduh gibi oze donus hareketlerine olan sinsi dusmanliklari sebebsiz degildir.

Avatar
ALLAH DOSTLARININ AHI PERİŞAN ETSİN SİZİ 2019-06-30 22:32:48

BÜYÜK ZATLARA KAFİR DEDİNİZ VE EN KÖTÜSÜ DEDİRTTİNİZ.
ALLAH CC YIKSIN TÜM İMKANLARINIZI İKİ YAKANIZ BİRARAYA GELMESİN.
ÖYLE BUR DERT VERSİN Kİ KİMSEYLE UĞRAŞAMAZ HALE GELİN

Avatar
doğrucu 2019-06-27 23:02:38

bu sapık herifin yazısını buraya alıyor ve yayınlıyorsunuz ya sizin de ondan farkınız yokmuş

Avatar
Kemo 2019-07-18 19:03:49

i̇hl bencede kapatılsın. çünkü bu dini eğtim her okulda zorunlu verilmeli. kızların okulunun adı imam hatip olur mu yahu. imam hatipli diye müspet ya da menfi ayrım yapılmasını şiddetle kınıyorum.

Avatar
Ben 2019-06-27 21:27:39

Vay gidi vay

Avatar
nergis meyli 2019-08-06 19:39:24

bu ahlaksız adamı alim deyip ekranlara hala çıkaran islamcı medyaya ne demeli bilmiyorum. yaa bu tarikatların haham ve papazlardan oluştuğunu kaç yetkiliden duyduk hala niye tedbir alınmaz ki

Avatar
şener hoca 2019-08-06 19:40:59

fetö gitti güya bakıyorum da tarikatlar geldi. bunlar değil miydi osmanlıyı yıkan. nerede tarikat varsa orası amerikan israil işgalinde. hala basmıyor mu kafanız