Manevi Destek Uygulaması için Staj görecek Diyanet personeli belirlendi

Diyanet İşleri Başkanlığı Hastanelerde Manevi Destek Staj Uygulaması görecek personel isim listesini belirledi.

Manevi Destek Uygulaması için Staj görecek Diyanet personeli belirlendi

Diyanet İşleri Başkanlığı Hastanelerde Manevi Destek Staj Uygulaması görecek personel isim listesini belirledi.

30 Ocak 2018 Salı 20:37
Manevi Destek Uygulaması için Staj görecek Diyanet personeli belirlendi

Ahmet Temiz / DiNiHABER.COM

Diyanet İşleri Başkanlığı hastanelerde "Manevi Destek Uygulaması" için Staj görecek personeli belirledi.

Haberin metni için BURAYA tıklayınız
Konaklama yerleri için BURAYA tıklayınız

HASTANE STAJ PROGRAMI

SIRA NO STAJ YAPACAK PERSONEL ADI SOYADI İLİ İLÇESİ STAJ
SORUMLUSU
ADI SOYADI
SAĞLIK TESİSİ TARİH ARALIĞI
1 Şaban
ÇELİK
ADANA Seyhan Umut
KAYALI
Adana Şehir Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
2 Kemal
ŞAHBAZ
ADANA Sarıçam Umut
KAYALI
Adana Şehir Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
3 Yaşar
YETER
ADANA Karaisalı Umut
KAYALI
Adana Şehir Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
4 Veysel
BİLGEN
MERSİN Tarsus Ayşe
AKTAŞ
Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
5 Habip
MEÇİN
MERSİN Akdeniz Ayşe
AKTAŞ
Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
6 Fatma
Betül AKÇAER
MERSİN Erdemli Ayşe
AKTAŞ
Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
7 Mehmet Uğur AFYONKARAHİSAR Merkez Mustafa
Hikmet İNAN
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
8 Keziban SARIKAYA AFYONKARAHİSAR Merkez Mustafa
Hikmet İNAN
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
9 Ahmet İSTEK ISPARTA Merkez Mustafa
Hikmet İNAN
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
10 Zeynep Ruveyda BELKIS ISPARTA Gönen Mehmet PEHLİVAN Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
11 Feyza Kahvecioğlu KARACA ISPARTA Merkez Mehmet PEHLİVAN Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
12 Osman KIZMAZ DENİZLİ Merkezefendi Mehmet PEHLİVAN Afyonkarahisar Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
13 İbrahim ÇOSKUN ANKARA Etimesgut Mehmet
SAĞLAM
Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
14 Nurgül
KAYA
ANKARA Sincan Süheyb
OKUR 
Ankara Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
15 Aynur OSMANOĞLU ANTALYA Kepez Özgül
GÜNEL
Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
16 Nevzat KÖSE ANKARA Yenimahalle Özgül
GÜNEL
Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
17 Hüseyin
KILIÇ
ANKARA Yenimahalle Zafer
YAMAN
Ankara Ulus Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
18 Sümeyye DURAN SİVAS Yıldızeli Zafer
YAMAN
Ankara Ulus Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
19 Selim SARIKAYA ANKARA Keçiören Mustafa GÖKBULUT Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
20 Can
BİÇER
TEKİRDAĞ Süleymanpaşa Murat
ÖZDEMİR
Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğtitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
21 Kazım
YİĞİTER
SİVAS Merkez Ahmet
Hüsrev
ŞEN
Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
22 Gökhan KARAGÖZ MUĞLA Menteşe Ahmet
Hüsrev
ŞEN
Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
23 Aysel DURAN ESKİŞEHİR Tepebaşı Osman
ÇİFTÇİ
Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
24 Recep
AY
ESKİŞEHİR Tepebaşı Osman
ÇİFTÇİ
Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
25 Günay
AVCI
ESKİŞEHİR Odunpazarı Murat
ARSLAN
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
26 Salih
BAYINDIR
ANTALYA Elmalı Fahri
ÇAYIR
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
27 Bekir
IRMAK
ESKİŞEHİR Tepebaşı Fahri
ÇAYIR
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
28 Solmaz SARIKAMIŞ ANKARA Pursaklar Fatma
Zehra
KARAKILIÇ
Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
29 Kadir ERGÜN BURSA Osmangazi Hikmet
ŞARAPLI
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
30 Mehmet SUNAY BURSA Osmangazi Sevdanur
BULUT
Bursa Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
31 Muhammet ALIÇ BURSA Yıldırım Hikmet
ŞARAPLI
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
32 Sultan
İLİMDAR
BURSA Yıldırım Sevdanur
BULUT
Bursa Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
33 Şentürk DEMİRCİ BURSA Kestel Hikmet
ŞARAPLI
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
34 Handan TEKKELİ BURSA İnegöl Sevdanur
BULUT
Bursa Devlet Hastanesi
dinihaber.com
12.2.2018-15.2.2018
35 Ahmet
DEMİR
BALIKESİR Altıeylül Sevdanur
BULUT
Bursa Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
36 Nusret
BİLAL
BALIKESİR Karesi Hikmet
ŞARAPLI
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
37 Çağrı
DEMİR
ÇORUM Merkez Lütfullah
BOZOK
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
38 Sümeyra Bağdat ARSLAN ÇORUM Merkez Faruk
ÖZDEMİR
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
39 Erhan AYDOĞDU YOZGAT Şefaatli Lütfullah
BOZOK
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
40 İsmail
YILMAZ
YOZGAT Çandır Faruk
ÖZDEMİR
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
41 Abdulvahit KARAKAŞ YOZGAT Merkez Lütfullah
BOZOK
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
42 Mehmet
ÇELİK
YOZGAT Merkez Faruk
ÖZDEMİR
Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
43 Zeynep
KELEŞ
ERZURUM Palandöken Nakşiye
Yasemin ANGIN
Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
44 Ali KURK RİZE Merkez Nakşiye
Yasemin ANGIN
Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
45 Muhammet Burak BAKIR ELAZIĞ Merkez Ömer
KIZILIRMAK
Erzurum Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
46 Rasim KAYA ELAZIĞ Merkez Erdal
DİZLEK
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
47 Tuğba DALAMAN GÖKTAŞ ANTALYA Akseki Faruk
KARACA
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
48 Ayşe SAZAVER RİZE Merkez Faruk
KARACA
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
49 Suphi
KELEŞ
HATAY Altınözü Necmettin
YOLCU
Hatay Kırıkhan Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
50 Bestami TRABZON HATAY Kırıkhan Necmettin
YOLCU
Hatay Kırıkhan Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
51 Reşit KAVUKÇU HATAY Reyhanlı Necmettin
YOLCU
Hatay Kırıkhan Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
52 Ayşe KARAPINAR İSTANBUL Sancaktepe Aysun
ÖZKAN
İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
53 Yusuf ÇINAR İSTANBUL Maltepe Aysun
ÖZKAN
İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
54 Ayşegül KONAR İSTANBUL Ümraniye Hümeyra
Sancar KAYA
İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
55 Bünyamin ERYİĞİT İSTANBUL Sultanbeyli Behiye
Meral KAYALIOĞLU
SBÜ Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
56 Abdulkerim Taha COŞĞUN KOCAELİ Çayırova Behiye
Meral KAYALIOĞLU
SBÜ Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
57 Mehmet Ali AÇAR İSTANBUL Beykoz Behiye
Meral KAYALIOĞLU
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştorma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
58 Süleyman MELİKOĞLU MALATYA Doğanyol Behiye
Meral KAYALIOĞLU
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştorma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
59 Hikmet CANKI İSTANBUL Kadıköy Harun
CAN
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştorma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
60 Yusuf GÜNDOĞDU İSTANBUL Maltepe Harun
CAN
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştorma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
61 Ayşegül
ÇALIK
DİYARBAKIR Silvan Harun
CAN
SBÜ Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
62 Niyazi
Burak SELÇUKER
KOCAELİ Gebze Harun
CAN
SBÜ Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
63 Gülizar BAL İSTANBUL Maltepe Sebahattin KAYGUSUZ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
64 Mustafa
Salih ERSARAÇ
İSTANBUL Üsküdar Sebahattin KAYGUSUZ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
65 Recep
KİP
İSTANBUL Eyüpsultan Sebahattin KAYGUSUZ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
66 Mehmet
ÖZAN 
DİYARBAKIR Bağlar Sebahattin KAYGUSUZ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
67 İbrahim
BAŞAR
İSTANBUL Fatih Reyhan
YÜKSEL
İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
68 Mehmet
Sadık ERDEM
TEKİRDAĞ Malkara Reyhan
YÜKSEL
İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
69 Nesibe GÖRDEBİL İSTANBUL Güngören Reyhan
YÜKSEL
İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
70 Muhlise
Arzu PEÇENEK
İSTANBUL Bağcılar Reyhan
YÜKSEL
İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
71 Mehmet
Akif KAHVECİBAŞI
ŞANLIURFA Eyyübiye Settar
KILIÇ
İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
72 Bilgehan
ARDA ÖZPINAR
EDİRNE Merkez Settar
KILIÇ
İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
73 Kübra CANTEKİN TEKİRDAĞ Çorlu Settar
KILIÇ
İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
74 Yücel ALBAYRAK İSTANBUL Fatih Settar
KILIÇ
İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
75 Seher
YÜZGEÇ
İSTANBUL Kağıthane Muhammet
Celal ŞAHİN
İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
76 Abidin
GÜZEL
DİYARBAKIR Bağlar Muhammet
Celal ŞAHİN
İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
77 Tuğba YAVUZ SİVAS Merkez Muhammet
Celal ŞAHİN
İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
78 Erdal KARAMAN İSTANBUL Fatih Muhammet
Celal ŞAHİN
İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
79 Hasan GÖNDÜZ İSTANBUL Başakşehir Serap
TURSUN
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
80 Meryem
KOÇ ŞEN
İSTANBUL Esenyurt Serap
TURSUN
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
81 Yunus ÜNAL İSTANBUL Fatih Serap
TURSUN
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
82 Yücel KARATOPRAK EDİRNE Merkez Serap
TURSUN
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
83 Hilal ŞAHİNARSLAN İSTANBUL Küçükçekmece Huzeyfe
İNCE
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
84 Abdullah ŞENYİĞİT İSTANBUL Üsküdar Huzeyfe
İNCE
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
85 Elanur
DERE
MALATYA Yeşilyurt Huzeyfe
İNCE
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
86 Murat
YILDIZ
İSTANBUL Esenyurt Huzeyfe
İNCE
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
87 Yücel TAK İSTANBUL Zeytinburnu Huzeyfe
İNCE
İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
88 Bilal
Ahmet GÖNENLİ
İSTANBUL Küçükçekmece Nihal
ESENDİR
İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
89 Elif
Nur
ALAN
MUĞLA Menteşe Ercan
YARIM
İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
90 Recep
AKTAŞ
AYDIN Nazilli Ercan
YARIM
İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
91 Elif
UZUN
MANİSA Saruhanlı Emine
BİLGİN SOLAK
İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
92 İbrahim
IŞIK
DENİZLİ Merkezefendi Emine
BİLGİN SOLAK
İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
93 Mehmet
SARI
İZMİR Karabağlar Emine
BİLGİN SOLAK
İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
94 Mehtap ÇAĞLAR İZMİR Narlıdere Emine
BİLGİN SOLAK
İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
95 Naide
GÜNAY
BALIKESİR Altıeylül Ahmet
DEMİR
İzmir-Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
96 Şükrü
AKDAĞ
MANİSA Yunusemre Ahmet
DEMİR
İzmir-Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
97 Nigar TEZER İZMİR Karşıyaka Ahmet
DEMİR
İzmir-Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
98 Özen KULAŞEN İZMİR Foça Ahmet
DEMİR
İzmir-Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
99 Zeki
DEĞMİŞ
İZMİR Çiğli Ömer
Faruk
CİVANA
İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
100 Fikret
GÖLGE
İZMİR Bergama Ömer
Faruk
CİVANA
İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
101 Elif
ASLAN
AYDIN Efeler Ömer
Faruk
CİVANA
İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi
dinihaber.com
12.2.2018-15.2.2018
102 Mustafa
UYAR
AYDIN Nazilli Fazıl
AYSU
İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
103 Süleyman MECEK İZMİR Konak Fazıl
AYSU
İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
104 Ahmet
ACAR
İZMİR Aliağa Emine
ŞAHİN
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
105 Betül
GÜMÜŞ
BALIKESİR Altıeylül Emine
ŞAHİN
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
106 Keziban
ILGAZ
DENİZLİ Pamukkale Emine
ŞAHİN
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
107 Cuma AKÇAKAYA KAHRAMANMARAŞ Onikişubat Yusuf KARAOĞLAN Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
108 Ferdane BULUT ŞANLIURFA Haliliye Yusuf KARAOĞLAN Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
109 Ramazan
KUŞ
MALATYA Akçadağ Münibe
GÜMÜŞ
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
110 Memet YÜKSEK GAZİANTEP Şahinbey Münibe
GÜMÜŞ
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
111 Fatma
DOĞAN
GAZİANTEP Şahinbey Yusuf KARAOĞLAN Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
112 Zeynep
BAKAÇ
KAYSERİ Kocasinan Sibel BÜYÜKPERDAH SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
113 Betül
KUBAT KESER
KAYSERİ Melikgazi Mustafa
TARCAN
SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
114 Esra ÖZDEŞ KAYSERİ İncesu Yavuz
İLGİN 
SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
115 Huriye
BALKIS
ELAZIĞ Merkez Yavuz
İLGİN 
SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
116 Abdulğafur AKSAN ŞANLIURFA Karaköprü Akif
GÖRMEZ
SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
117 Veysel
YILMAZ
SİVAS Merkez Mahide
POLAT
SBÜ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
118 Esma
AYDIN
ANTALYA Gazipaşa Hakkı
AYDIN
Konya Numune Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
119 Fatih
KARTAL
KONYA Karatay Hakkı
AYDIN
Konya Numune Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
120 Ali
AKKAYA
ANTALYA Muratpaşa Hakkı
AYDIN
Konya Numune Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
121 Tahir
ARSLAN
KONYA Meram Hakkı
AYDIN
Konya Numune Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
122 Ali
DUYGUN
KONYA Meram Mustafa
USLU
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
123 Hüseyin MAZLUM MERSİN Silifke Mustafa
USLU
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
124 Mahmut KABALAK KONYA Meram Mustafa
USLU
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
125 Esra
ÖNAL
KONYA Selçuklu Mustafa
USLU
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
126 Selvinaz GÜNAYDIN KONYA Selçuklu Hüseyin
KIZILTUĞ
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
127 Fatma
Hale SAĞIM
KONYA Karatay Hüseyin
KIZILTUĞ
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
128 Negehan AKGÜMÜŞ KONYA Meram Hüseyin
KIZILTUĞ
SBÜ Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
129 Cemil EREN ORDU Altınordu İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   5.2.2018-8.2.2018
130 Eyüp YOLDAN ORDU Fatsa İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   5.2.2018-8.2.2018
131 Süleyman UZUN RİZE İyidere İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   5.2.2018-8.2.2018
132 Zübeyde ARSLANTAŞ ORDU Perşembe İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   12.2.2018-15.2.2018
133 Sultan KARAGÖZ ORDU Ünye İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   12.2.2018-15.2.2018
134 Cengiz
CÜNİ
ORDU Ünye İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   12.2.2018-15.2.2018
135 Zeynep Neslihan
AVCI
GİRESUN Merkez İdris
SAĞLIK
Ordu Devlet Hastanesi   12.2.2018-15.2.2018
136 Safa
VURAL
SAKARYA Karasu Neşe
YILDIRIM
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
137 Abdülhak ÇODAR SAKARYA Söğütlü Zeynep
MEREY
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
138 Fatma
Hatun AKDEMİR
KOCAELİ Derince Neşe
YILDIRIM
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
139 Zeynep ÇETİN KOCAELİ İzmit Neşe
YILDIRIM
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
140 İlknur
SEL
KOCAELİ İzmit Neşe
YILDIRIM
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
141 Rukiye EROĞLU KOCAELİ Başiskele Neşe
YILDIRIM
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
142 Bahattin TURGUT KOCAELİ Gölcük Zeynep
MEREY
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
143 İhsan
GÜZEL
KOCAELİ İzmit Zeynep
MEREY
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
144 Enes
FINDIK
ANTALYA Muratpaşa Zeynep
MEREY
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
145 Lütfü
YAVUZ
KOCAELİ İzmit Zeynep
MEREY
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
146 Emine Alaaddinoğlu AYAR GİRESUN Merkez Feyza KÜÇÜKZOROĞLU Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
147 Bayram
Salih COŞKUN
AMASYA Merkez Feyza KÜÇÜKZOROĞLU Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
148 Murat
YÜKSEL
SAMSUN İlkadım Feyza KÜÇÜKZOROĞLU Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
149 Muhammed Hamdi
SEZEN
AMASYA Suluova Feyza KÜÇÜKZOROĞLU Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
150 Hasan
GÜLAL
SAMSUN Bafra Fatih ERGİN Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
151 İrfan
UÇAR
SAMSUN Atakum Fatih
ERGİN
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
152 İzzet YILDIZ SAMSUN Bafra Fatih
ERGİN
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
153 Hilal KARADİREK TRABZON Ortahisar Fatih
ERGİN
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
154 Abdulkadir YAVUZARSLAN SAMSUN Salıpazarı Kenan
CAM
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
155 Musa
UZUN
SAMSUN Atakum Kenan
CAM
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
156 Osman OKUTAN BURSA Nilüfer Kenan
CAM
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
157 Nusret GENCER TRABZON Merkez Kenan
CAM
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
158 Mustafa MALKOÇOĞLU TRABZON Tonya Kadir
KALE
Samsun Gazi Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
159 Şule ÇAKAN SAMSUN Atakum Kadir
KALE
Samsun Gazi Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
160 Zeynep BAŞTAN TRABZON Şalpazarı Kadir
KALE
Samsun Gazi Devlet Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
161 Mahmut ÇÖPOĞLU SAMSUN Ayvacık Kadir
KALE
Samsun Gazi Devlet Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
162 Lale
ÇAVAŞ
SAMSUN İlkadım Gülbahat
TOP
Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
163 Çetin
SABAY
SAMSUN Bafra Gülbahar
TOP
Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
164 Gülsüm
ÇAMLI
AMASYA Merzifon Mücahit
KUZU
Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
165 Aydın
YILDIZ 
TRABZON Tonya Mücahit
KUZU
Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
166 Buşra
YALÇIN
SAMSUN Canik Gülbahar
TOP
Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018
167 Sadullah ÇAKAR VAN Edremit Cihan BAYRAKTAR SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5.2.2018-8.2.2018
168 Şevket
SAYIN
VAN Edremit Cihan BAYRAKTAR SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi 12.2.2018-15.2.2018

Haberin metni için BURAYA tıklayınız

Fikriyat / Dinihaber.com

Son Güncelleme: 30.01.2018 21:38
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.